Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Středočeský kraj

Lidice

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(1x hodnoceno)
Kraj: Středočeský kraj
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Zima
Terén: Rovina
Mírné stoupání
Kamenná cesta
Pěšina
Délka trasy: Vycházka (do 5 km)
Orientační mapa výletu:

Popis: Procházka po pietním místě Lidice, spousta pěšinek,cestiček,nádherný ozvučený růžový sad, možnost občerstvení a v dolní části rybník a potok pro příjemný odpočinek a osvěžení pro pejska.
Rady:
Zajímavosti:
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:Eva Podobová

Komentáře


Petra: Lidice
08.07.2013 - 21:33:30

Bohužel nevýhoda je ta, že psi tam nesmí běhat bez vodítka...


tuťka: pes
11.07.2013 - 21:03:55

Asi by bylo nevhodné, aby na takovém pietním místě pobíhali psi a očurávali kdejakej špalek! Váš pes snad běhá na hřbitově po náhrobkách? Lidice jsou památníkem na hrůzy, které se zde staly, ne vycházkovým parkem, tak na to myslete....


Míša: Lidice
28.08.2014 - 20:00:36

Myslím, že to není špatné místo na procházku se psem i když je to pietní místo. Když tam ještě stávala vesnice, ty pejsci tam také pobíhali a očůravali rohy, asi tak jako v každé jiné vsi. Dnes tam pejsci očůrají max stromy, které tam byly vysazeny až několik let po válce.


Vyletsepsem.cz - Libor: Pietní místo
29.08.2014 - 15:17:38

Já osobně si myslím, že na tomto místě není vhodné nechávat volně pobíhat pejsky, jako správní pejskaři musíme ctít pravidla daného místa. Myslím si, že pejsci zde nevadí, ale na volno bych je přímo na památném místě nepouštěl.


emily26: komentář
02.01.2016 - 18:19:27

Ano, jak už tu někdo zmínil je to krásné místo pro výlet, ovšem psi zde nesmí pobýhat na volno. Také jsme zde v létě byli se psem a byli jsme na to přímo ostrahou v parku upozorněni ;)


Novák Jan: Lidice
26.03.2016 - 17:49:13

Zdravím, domnívám se, že pokud máte pejska pod kontrolou a máte sáček na výkaly, tak tam lze psa pustit. Byl jsem tam několikrát /i bez psa, kdy jsem si prohlédl expozici týkající se vyhlazení LIdic/ a je to nádherné místo. Myslím, že sami lidičtí občané by neměli nic proti tomu, aby na místě pamatáníku Lidic probíhal normální lidský život, ke kterému venčnení psa v rámci pěkného rodinného výletu jistě patří.Navíc jedna faktická, lidice nejsou hřbitov, pokud jsem dobře četl tak tam nikdo pohřben nebyl.


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)