Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ: Výlety jsou z bezpečnostních důvodů schvalovány, a proto se mohou na webu zobrazit s prodlevou. Pokud nenaklikáte v mapě trasu výletu, proces schválení tím velmi prodloužíte - musíme totiž dle popisu trasu najít a vytvořit. Děkujeme za pochopení.

  
Kraj: *
Název: *
Vhodné období: *Terén: *
Orientační mapa výletu:*

Na následující mapě alespoň orientačně naznačte trasu výletu. Abychom vám práci ulehčili, můžete zadat název místa do políčka pod tímto textem a mapa se na toto místo přesune. Název můžete potvrdit enterem či klepnutím na některé z navržených míst. Zadání pak probíhá postupným klikáním na mapu. V cíli výletu klepněte 2x a tím se trasa připraví pro odeslání. Poté můžete trasu ještě dodatečně upravit přesouváním kulatých bodů. K dispozici je též vrstva s turistickou mapou ČR (pravý horní roh). Pokud trasa zpět vede stejnou cestou, zaškrtněte políčko níže.

Novinka: Pro pokročilé uživatele nabízíme import GPX souboru se souřadnicemi z externích nástrojů. Můžete tak využít např. měření vzdálenosti v mapách od Seznamu a podobně. Pokud vložíte GPX soubor, již nekreslete mapu, nebude zohledněna.

GPX soubor:


V následující části vyplňte detaily výletu svými slovy. Vyhněte se citacím např. Wikipedie, v takovém případě zašlete pouze odkaz. Výletníky vždy více potěší vaše vlastní zkušenost, stačí krátký text.
Popis: *
Rady:
Zajímavosti:
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:
E-mail:

Uvedením e-mailu souhlasíte s jeho uložením do naší databáze pro naše interní účely (komunikace s vámi, informační sdělení a nabídky související s tématem portálu, soutěže). Tento e-mail nebude u výletu zveřejněn a nebude poskytnut třetím osobám. Jde o nepovinný údaj.

Číslicí vypište, kolik je součet 2 a 1: *   

Před odesláním přidejte fotografie (max. 6):

K výletu přiložte alespoň 1 fotografii s orientací na šířku. Jednotlivé obrázky by měly být ve formátu JPG a jejich velikost dohromady by neměla přesáhnout 256 MB. Pokud chcete přidat více fotografií, zašlete nám je prosím na náš e-mail. Zasláním fotografií potvrzujete, že máte právo nám je poskytnout, a dáváte nám svolení, že je můžeme jakkoliv využít pro potřeby tohoto projektu.
* - povinné pole