Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz

Podpora projektu Výlet se psem

Líbí se vám náš projekt a rádi byste jej podpořili? Pomozte zkvalitnit život pejskům a jejich páníčkům, kteří se díky tomuto projektu dozví, kam vyrazit na výlet, aby jejich životy nebyly stereotypní, a nebo nejen pejskům zachrání život informace o otravě, kterou naleznou v naší mapě s upozorněními. Projekt se neustále snažíme rozvíjet a v současné době ho čeká redesign a další novinky. 

Máte tyto možnosti, jak nás podpořit:

1) Kupte si bonusové body

Za každých 5 Kč od nás dostanete 1 bonusový bod. Tyto body budete moci později vyměnit za dárek (viz. níže). Jakmile platbu obdržíme, e-mailem vás požádáme o dodatečné údaje, abychom vám mohli vystavit fakturu. 

Koupit body si můžete pomocí platby na náš účet s následujícími údaji:

Číslo účtu: 1354087013/3030

Zpráva pro příjemce: váš e-mail* (povinný údaj)

Minimální částka: 50 Kč

2) Přidávejte výlety

Za každý schválený tip na výlet vám přičteme 15 bonusových bodů. Opět je ale třeba, abyste při zadávání výletu uvedli do formuláře váš e-mail*.

3) Šiřte povědomí o našem projektu

Budeme velmi rádi, když se o nás zmíníte na různých diskuzních fórech, Facebooku, Twitteru a podobně. Pokud máte i svůj web a umístíte na něj náš odkaz, dejte nám vědět a my váš odkaz přidáme i na tyto stránky.

4) Další aktivity

Za vaši další viditelnou aktivitu pro tento projekt můžeme přidělit další bonusové body dle našeho uvážení. 

Odměny za bonusové body

Tácek s naším logem - za 50 bonusových bodů

Odměny budeme rozšiřovat a obměňovat.
 

* E-mail slouží k jednoznačné identifikaci. Jeho uvedením souhlasíte s jeho uložením do naší databáze pro naše interní účely (komunikace s vámi, informační sdělení a nabídky související s tématem portálu, soutěže). Tento e-mail nebude nikde zveřejněn a nebude poskytnut třetím osobám. Na základě vaší žádosti e-mail z databáze okamžitě odstraníme, v takovém případě ovšem přijdete o vaše body, jelikož vás nebudeme moci kontaktovat ani identifikovat.