Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Středočeský kraj

Cukrák a okolí

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(1x hodnoceno)
Kraj: Středočeský kraj
Vhodné období: Jaro
Léto
Terén: Kopce
Prudké stoupání
Lesní cesta
Délka trasy: 1.9 km
Orientační mapa výletu:

Popis: Tento tip na výlet vás zavede k televiznímu vysílači Cukrák kousek od Prahy. Dostanete se sem snadno autobusem z Prahy (z opačného směru nejde přejít dálnice) či můžete využít místního parkoviště. Po silnici se dostanete až k vysílači a dále pokračujete až k rozcestníku. Doporučujeme pokračovat rovně směrem na Tetín po cestě s prudším kopcem, abyste se posléze vrátili pozvolným stoupáním zpět k Cukráku. Poté, co sejdete prudkou část, vydejte se vlevo a pokračujte až k hlavní cestě, která vás zavede zpět. Před koncem můžete ještě odbočit vpravo a jít vedlejší cestou k vysílači, která není tak frekventovaná.
Rady:Zejména u dálnice nedoporučujeme volný pohyb psů. Berte také ohled na místní zvířata - my jsme potkali stádo srnek. V letním počasí nezapomeňte na vodu pro pejsky a i sebe (lze koupit v místním obchodě s občerstvením). Také byste si neměli zkracovat cestu z parkoviště lesem, slouží tak trochu jako záchod, lepší je jít po silnici od zastávky MHD.
Zajímavosti:Vysílač Cukrák a nádherný les.
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:Výletsepsem.cz

Komentáře


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)