Počasí

Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Zahraničí

Polsko - Balt

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(1x hodnoceno)
Kraj: Zahraničí
Vhodné období: Léto
Terén: Rovina
Pěšina
Délka trasy: 9.4 km
Orientační mapa výletu:

Popis: Ubytování v Polsku není problém sehnat „na blind“, všude jsou k dispozici volné pokoje a pro nenáročné i kempy. My byli ubytováni v kempu v obci Pustkowo a odsud jezdili na výlety a když i počasí dalo, vydali jsme se na pláž. Ovšem moře je zde studenější a plné vln. I v Polsku mají oddělené psí pláže, ale psi mohou defakto všude.

Na výlety jsme cestou jeli do Gryfino, tam je „Krzywy les“, dále do Miedzyzdroje, kde je nejdelší molo v Polsku, rezervace zubrů (nesmějí psi), do Dziwnów do muzea mašinek (úžasné pro děti a mohou tam psi), je zde zvedací most, mrtvé jezero, ústí řeky do moře,… Do Kolobrzegu, kde je možnost svézt se lodí na širém moři (my nejeli, netuším, zda mohou psi), je zde starý maják, vojenské muzeum (tam nesmí psi),… Pěšky do vedlejší obce Trzesacz na vyhlídkový most, ruina kostela a možnost zajezdit si na koni, nebo do Drežewo, tam je palác. K vidění je v Polsku ale mnohem více zajímavostí.
Rady:
Zajímavosti:
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:cinan

Komentáře


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)