Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Středočeský kraj

Památník Antonína Dvořáka

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(1x hodnoceno)
Kraj: Středočeský kraj
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Terén: Rovina
Pěšina
Lesní cesta
Délka trasy: Vycházka (do 5 km)
Orientační mapa výletu:

Popis: Památník Antonína Dvořáka se nachází kousek od města Příbram ve Vysoké u Příbramě. Dojedete tam autem, které můžete nechat na vyhrazeném neplaceném parkovišti a vydat se k Rusalčinu jezírku. Vede tam příjemná cesta lesem, takže i v horku se máte kam schovat do stínu. Asi kilometr od parkoviště se nachází Rusalčino jezírko, u něj je i stůl s lavicemi, krásné místo pro posezení a odpočinek. Další směr cesty vede k památníku Antonína Dvořáka, opět příjemná cesta lesem. Samotný památník je také otevřený, pejska ale musíte nechat venku. Ale v celém areálu památníku můžete pejska volně nechat běhat, jsou tam cestičky, ale může se chodit i po trávě. Je to příjemná procházka, nenáročná, zvládla jí naše Sávinka, když jí bylo 9 týdnů. Navíc se vykoupala v jezírku a ochutnala borůvčí. Když byste chtěli delší procházku, od jezírka se dá jít dál po turistické stezce.
Rady:
Zajímavosti:
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:smajlin.ka

Komentáře


navstevnik
16.07.2017 - 09:23:39

do parku je vstup se psem zakazany i kdyz je pes na voditku, dá se obchazet park lesem, není pravda, ze s nesmí jen do pamatniku, Rusalčino jezitko je nastesti v lese, tam se opravdu smí.


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)