Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Jihomoravský kraj

Lednice - Valtice

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(7x hodnoceno)
Kraj: Jihomoravský kraj
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Zima
Terén: Rovina
Pěšina
Délka trasy: 31.2 km
Orientační mapa výletu:

Popis: Projít Lednicko-valtický areál není na jeden den, je tam toho mnoho na zhlédnutí. My šly jeden den zahradou zámku Lednice k Minaretu, po zelené na Janův hrad, po žluté kolem Loveckého zámečku k Lednickým rybníkům. Kolem nich jsou k vidění Apollonův chrám, Hraniční zámek a Rybniční zámek. Druhý den jsme popojely do Valtic a šly po červené kolem Kolonády na Reistně, dále do zahrady zámku Valtice, stále po červené k Rendez-vous (Dianin chrám), kaple sv. Huberta, Chrám u Tří Grácií, Nový Dvůr a zpět do Lednice. Třetí den jsme si obešly malý okruh z Pavlova v CHKO Pálava (Děvičky - Dívčí hrady, Děvín, Kaple sv. Antonína).
Rady:Pejsek byl celou dobu na volno, nikde nebyl problém. V zámeckých zahradách pejska raději na vodítku, nebo pod dozorem, jsou tam všude na loukách a u vody volavky, kormoráni a čápi. Pro pejsky i páníčky vodu s sebou.
Zajímavosti:
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:cinan

Komentáře


Neznámý přispěvatel
09.07.2017 - 17:21:25


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)