Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Jihočeský kraj

Hrad Hus

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(1x hodnoceno)
Kraj: Jihočeský kraj
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Terén: Rovina
Prudké stoupání
Kamenná cesta
Silnice
Pěšina
Lesní cesta
Délka trasy: Vycházka (do 5 km)
Orientační mapa výletu:

Popis: Procházka k zřícenině hradu Hus. Jedná se o procházku kolem Křišťanovického rybníka (lze se zde vykoupat i s pejskem), pak se jde celou dobu lesem až k samotné zřícenině. Na konci je prudké klesání a stoupání, ale jedná se o pár metrů přímo k hradu. Po celou dobu sledujete pod sebou řeku Blanici. Na pár místech jsem k sobě pejska raději volala, přišlo mi to příliš prudké, ale možná jsem trochu hysterka :).
Rady:Vodička pro pejska není potřeba, procházíte kempem, kde je dostupný kohoutek s pitnou vodou a v lese je několik studánek, jedna se jmenuje Kouzelná a můj pejsek ochutnal vodu úplně ze všech :). Cesta vede lesem, kde jsme nasbírali spoustu hub a malin.
Zajímavosti:Parkovat se dá přímo v Křišťanovicích (zdarma). U rybníka je kemp a pár chatiček, kdyby jste chtěli přespat, ale detaily neznám.
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:Luccicek

Komentáře


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)