Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Jihočeský kraj

Chalupská slať

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:Zatím nehodnoceno
Kraj: Jihočeský kraj
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Terén: Rovina
Mírné stoupání
Kamenná cesta
Silnice
Pěšina
Délka trasy: Vycházka (do 5 km)
Orientační mapa výletu:

Popis: Krátká, ale krásná procházka od parkoviště až k Chalupskému jezírku. Doporučuji tuto procházku spojit s návštěvou Horské Kvily a Jezerní Slatě.
Rady:Nezapomeňte vodičku. Nacházíte se v místě, kde jsou bažiny, pejsek musí být na vodítku, tak ať ho neláká seskočit za vodou z chodníku dolů. Jinak doporučuji pejska na vodítku po celou dobu, potkali jsme zde hodně cyklistů.
Zajímavosti:Nezapomeňte se pozorně dívat - v okolí chodníku jsou vidět i hřiby :D. Na konci naučné stezky je jezírko. Jsou zde kachny, které se nesmí krmit, ale opravdu to dodržte, jinak vám kachny zničí fotky s nádhernou vodní hladinou. Infocentrum, je zde na velmi vysoké úrovni, určitě nahlédněte do světýlek, jsou v nich výstavy místních živočichů :D. Pro děti je zde nádherné přírodní hřiště, kde můžou řádit opravdu dlouho.
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:Luccicek

Komentáře


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)