Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Karlovarský kraj

Bismarckova rozhledna

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(3x hodnoceno)
Kraj: Karlovarský kraj
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Terén: Mírné stoupání
Silnice
Lesní cesta
Polní cesta
Délka trasy: 7.3 km
Orientační mapa výletu:

Popis: Pěkná vycházka s krásným výhledem na Chebsko. Na okraji Chebu se dá pěkně zaparkovat autem a pak se vydáme pod železničním mostem po silnici nahoru asi 1,5 km, poté odbočíme doprava na silnici v horším stavu, která se poté změní na polní. Cestou projdeme okolo starého hřbitova. U lesa je závora, kterou můžeme bez problému obejít a vydat se rovně po cestě lesem. Na rozcestí je pumpa, kde je dle cedulky pitná voda, vydáme se doleva, kde se již nachází rozhledna.
Rady:Turistická značka: zelená

Po silnici je dobré mít pejska na vodítku, sem tam projede auto. Z dálky je vidět krabicovitý vysílač, což je dobré poznávací místo z dálky.
Zajímavosti:Doporučuji vzít sebou deku a lehnout si na louce s výhledem na Chebsko, je zde krásný klid a člověk si odpočine. Pod rozhlednou je tábořiště, kdyby si zde někdo chtěl udělat buřtíka, když jsme zde byli bylo tam dřevo, ale ani bych se na to nespoléhala.
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:Šárka Sadílková

Komentáře


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)