Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Středočeský kraj

Pláž u Kostelce nad Labem

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(1x hodnoceno)
Kraj: Středočeský kraj
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Zima
Terén: Rovina
Silnice
Pěšina
Lesní cesta
Polní cesta
Délka trasy: Vycházka (do 5 km)
Orientační mapa výletu:

Popis: Tato menší vycházka vás zavede k pláži u řeky Labe. Pokud přijíždíte autem, můžete ho ponechat na místním náměstí, kde je i výchozí bod. Odtud se vydejte ulicí Přemyslova směrem k Labi až k místní čerpací stanici. U té odbočte doleva a cestou se dostanete až k Labi, kde je písečná pláž. Za vhodného počasí nabízí vyžití nejen pejskům, ale i vám. Vodu jsem osobně vyzkoušel. ;) Od pláže se můžete vrátit stejnou cestou, nebo jít kolem místní vodní elektrárny. U té se dejte vpravo a cesta vás dovede zpět do města až na náměstí.
Rady:Po cestě je více možností občerstvení, já jsem se zastavil u místního hřiště, kde můžete posedět i se svým pejskem. Ve městě mějte raději pejska na vodítku.
Zajímavosti:Malá vodní elektrárna, kostel sv. Víta na náměstí, řeka Labe
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:Výlet se psem

Komentáře


Radek: Tam už nikdy
21.06.2020 - 17:10:34

Přátelé pejskaři,

sem do toho pekla už nikdy! A s pejskem už vůbec ne, několikrát mi tam nadávali, a po Benovi hodil jeden rybář dokonce láhev. Opakovaně jsem tam natrefil na fak divný lidi a partu výrostků, co vyhrožují!!! Nejsem sám kdo má tyhle zkušenosti!!!


Výletsepsem.cz: Re: Tam už nidy
21.06.2020 - 17:23:40

Radku, to nás mrzí, že máte s tímto tipem na výlet špatnou zkušenost. Obecně s rybáři nemám dobrou zkušenost třeba i na kánoi. Je to o vzájemném respektu. Pokud je tam trvale narušován pořádek, bylo by vhodné to řešit s místními orgány. Pravdou je, že na místě jsme už leta nebyli, situace se tam mohla změnit.


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)