Počasí

Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Jihočeský kraj

Zámek Červená Lhota

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:Zatím nehodnoceno
Kraj: Jihočeský kraj
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Terén: Rovina
Mírné stoupání
Silnice
Lesní cesta
Délka trasy: Celodenní výlet (do 20 km)
Orientační mapa výletu:

Popis: Již několikrát jsme navštívili vodní zámek Červená Lhota, ale tentokrát to bylo i s pejsky :) Šli jsme po cestě z Kardašovy Řečice. Kde to šlo, šli jsme po louce nebo po poli, protože tu jezdí hodně auta a díky některým řidičům se procházka stává nebezečnou. Jinak na zámek psi nesmějí, ale okolí je krásné, nádherná příroda, lesík, kudy lze s pejsky projít. Samozřejmě, že je možné dojet na parkoviště skoro až k zámku. Občerstvili jsme se v místní restauraci :) Na pejskaře občas narazíte, ale spíše na menší plemena.
Rady:
Zajímavosti:Jestli vás půjde víc a bude někdo pejska před vchodem do zámku hlídat, tak určitě neváhejte a absolvujte prohlídku, kde se dozvíte mnoho zajímavostí k historii zámku a také proč se zámku říká zrovna Červená Lhota :))
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:Eldisima

Komentáře


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)