Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Liberecký kraj

Malá vodní "přehrada" Bedřichov

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(1x hodnoceno)
Kraj: Liberecký kraj
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Zima
Terén: Rovina
Mírné stoupání
Kamenná cesta
Silnice
Pěšina
Lesní cesta
Délka trasy: Vycházka (do 5 km)
Orientační mapa výletu:

Popis: Tuto vodní plochu jsem se rozhodla zařadit mezi výlety proto, že my pejskaři nemáme moc míst, kde bychom si mohli zaplavat spolu s našimi čtyřnohými kamarády. Pokud ale plánujete trávit nějaký čas se svým pejskem v Jizerských horách, určitě se zajeďte podívat do Bedřichova. Přímo v centru tohoto střediska se nachází prostorné parkoviště, kde vždy najdete místo, takže můžete dojet přímo k rybníku :) Voda je zde zdravotně naprosto nezávadná a Vy spolu se svými pejsky určitě uvítáte mírný a bezpečný vstup do vody. Hafani zde mohou do vody také bez obav svých pánů skákat. Jak jsem již zmínila, s pejsky si zde můžete samozřejmě zaplavat i Vy majitelé. Bude to chtít ale trochu otužilosti :) věřte však, že nadšené ze společného dovádění ve vodě s Vaším pejskem si odnesete soustu hezkých zážitků a na počáteční šok ze studenější vody si ani nevzpomenete :) Pokud byste chtěli plaváním pouze završit den, je zde nespočetné množství stezek vedoucích převážně lesem :) celodenní výlet byste si určitě vybrali podle svého gusta :) Jedním z typů je další mnou vložený výlet s názvem Šámalova chata :)
Rady:
Zajímavosti:Vedle se nachází také koupaliště, kam bohužel pejsi nesmí. Pokud byste ale nenašli odvahu a voda by se Vám zdála příliš studená, můžete si na koupaliště zajít následně zaplavat :) Vzhledem k tomu, že vede z tohoto místa několik cyklistických stezek je zde možnost zakoupit občerstvení i pití :) myslí zde také na Vaše pejsky a u parkoviště je u kiosku k dispozici miska s čerstvou vodou :)
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:Ange_

Komentáře


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)