Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Praha

Únětice

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(2x hodnoceno)
Kraj: Praha
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Terén: Rovina
Prudké stoupání
Pěšina
Lesní cesta
Polní cesta
Délka trasy: Celodenní výlet (do 20 km)
Orientační mapa výletu:

Popis: Cestu bych doporučovala začít na Suchdole na Kozích hřbetech. Mezitím co Vás uchvátí okolní příroda, pejsek po cestě jistě uvítá volnost a možnost dovádět. Sejdete-li ze Suchdola lesní pěšinou z kopce, dostanete se do Únětic. Vzhledem k tomu, že tato část Únětic spadá do přírodní rezervace, jistě Vám prostředí učaruje. Pejsci se zde mohou také bez obav majitelů vydovádět v místním potůčku. Cestou zpět na Suchdol se sice zapotíte při výšlapu do prudkého kopce, ale výlet rozhodně stojí za to! Budete-li mít štěstí, můžete po cestě narazit také na koníky :)
Rady:Jediné, na co byste si cestou měli dát pozor jsou cyklisté, proto bych pro pejska, který neoslouhá raději zvolila delší vodítko a to nejen pro bezpečí cyklistů, ale především pro jeho vlastní. Rozhodně vemte nejen pro sebe, ale také pro svého pejska dostatek vody :)
Zajímavosti:Jste-li nadšenci do psích sportů a budete-li mít štěstí, koná se na zdejší louce v nepravidelných intervalech coursing, který si můžete bez rezervace na místě také vyzkoušet :)
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:Ange_

Komentáře


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)