Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Praha

Letná

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(2x hodnoceno)
Kraj: Praha
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Zima
Terén: Rovina
Délka trasy: Vycházka (do 5 km)
Orientační mapa výletu:

Popis: Letná se nachází na Praze 7 a vzhledem k tomu, že se jedná o park, s rovným terénem, je na procházku či výlet vhodná pro všechny věkové kategorie pejskařů. Vzhledem k rozlehlosti luk si zde můžete také najít vhodné místo pro sporty jako je dogfrisbee apod. Upozornila bych pouze na fakt, že se u kyvadla často schází nadšenci do skateboardu a co si budeme povídat, některé pejsky jezdící objekty v dáli opravdu lákají.
Rady:Určitě vemte pejskovi dostatek vody, protože se na Letné nemá kde napít.
Zajímavosti:Každou sobotu se na Letné schází dobrovolný "cvičák". Mezi cvičící se můžete bez rezervace na místě přidat a pochytit typy, jak svého čtyřnohého kamaráda správně vycvičit pro život ve městě :)
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:Ange_

Komentáře


Amina: Voda
26.04.2013 - 12:13:05

Jen doplňuji - u dětského hřiště (za tenisovými kurty) i u restaurace "Letenský zámeček" jsou funkční fontánky. Takže voda je :-)


Psí máma: voda
26.08.2014 - 11:17:15

Zravím Letná je super, skejtáci jsou vuči psům tolerantní a vstřícní,. alespon k těm našim a voda tam skutečně je v několika fontánách,, a hospoda pro páníčky taky. doporučuju


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)