Počasí

Dopřejte svému pejskovi pohodlí. Pelíšky na gugugaga.cz
Chytrý kočárek pro výlet se psem

Všechny výlety > Praha

Největší pražský park

Upozornění: Při výletech dodržujte, prosím, veškerá omezení ohledně pohybu psů v dané lokalitě a respektujte příslušné zákony a vyhlášky. Redakce nenese zodpovědnost za případné škody vzniklé v souvislosti s návštěvou míst doporučovaných tímto webem. Děkujeme za pochopení.

Hodnocení:
(3x hodnoceno)
Kraj: Praha
Vhodné období: Jaro
Léto
Podzim
Zima
Terén: Rovina
Pěšina
Délka trasy: Vycházka (do 5 km)
Orientační mapa výletu:

Popis: Pro pejsky je pražská Stromovka jistým zázrakem. I přes to, že by ve většině parku měli být pejsci na vodítku, v případě vychováného jedince nikdy není problém a můžete ho tedy pustit volně. Vzhledem k rozloze parku si můžete zvolik několik tras a můžete též využít i zdejších laviček :) V rozlehlém parku je několik jezírek, kde je sice pejskům koupání zakázané a i pod hrozbou pokuty, většina strážníků zde ale pro pejsky v letních dnech pochopení má a pouze Vás napomenou.
Rady:Vezměte sobě i pejskovi dostatek vody. I přes to, že jsou v parku jezírka a voda je na vykoupání neškodná, co se konzumace týče, může pejskům způsobit zdravotní potíže.
Zajímavosti:Můžete zde také využít restaurace, kde Vás uvítají i s Vaším čtyřnohým kamarádem. V zimě si můžete s pejskem dokonce zabruslit na zamrzlých rybnících :)
Občerstvení v okolí:
Veterináři v okolí:
Ubytování v okolí:
Autor:Ange_

Komentáře


Neznámý přispěvatel
17.07.2018 - 10:11:19


Přidat komentář

Následující 3 pole nevyplňujte, slouží proti nevyžádané poště.

Odsud již můžete vše vyplnit.

Přezdívka:


Váš e-mail (nebude zveřejněn, slouží pro případnou komunikaci):


Předmět:


Text:


Kontrolní otázka:

Kolik je jedna plus jedna? (zapište číslicí)